- 25%

Rilastil – Man Shaving Gel

1,162.50 Lekë

(Shaving Foam)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Man Shaving Gel

Xhel rroje delikate me një teksturë të butë, kremoze e përshtatshme për lëkura të ndjeshme. Formulimi specifik ndihmon briskun të rrëshqasë lehtësisht, zbut irritimet, duke e lënë lëkurën të butë dhe të freskët.
Hidraton lëkurën , duke e bërë të butë në sajë të Acidit Hialuronik dhe Aloe Barbadensis, e mbron nga plakja dhe e bën më të fortë duke ribalancuar barrierën hidrolipidike. Jep një ndjesi komforti që zgjat.

 • Pa alkool
 • Jo komedogjenik
 • I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Rilastil

Aqua• Triethanolamine • Palmitic Acid • Laureth-23 • Butane/Propane/Isobutane • Stearic Acid• Glycerin • Tea-Lauryl Sulfate • Aloe barbadensis Leaf Extract • Sodium Hyaluronate • Sodium Ascorbyl Phosphate • Lanolin • Tocopheryl Acetate • Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Man Shaving Gel”

LART