- 25%

Rilastil – Daily Care Xhel pastrues për lëkura të yndyrshme

1,575 Lekë

(Daily Care – Cleansing Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Xhel delikat dhe i freskët i përshtashëm për pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe mikse.

Rezultati

Lëkurë e pastruar dhe hidratuar

Karakteristikat

 • Pastron butë lëkurat mikse dhe të yndyrshme pa e lodhur atë falë përbërësve Corallina Officinalis, Capryolyl Glycine
 • Mbyll poret dhe hidraton lëkurën pa e irrituar atë (Corallina Officinalis, Panthenol)

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme produkti në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni në fytyrën e lagur më parë derisa të krijojë shkumë. Shpëlajeni me ujë.

Avantazhet

 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
 • Pa SLES, SLS
 • Pa sapun
Firma

Rilastil

Aqua (Water) • Glycerin • Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Xhel pastrues për lëkura të yndyrshme”

LART