- 20%

Rilastil – Xerolact 12% Fluid Emulsion

3,248 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Xerolact 12% Fluid Emulsion

Trajtimi ditor i cili indikohet në të gjitha rastet e lëkurës së ndjeshme, të thatë, shumë të thatë, të prirur ndaj xerozës dhe/ose lëkurës së prirur për deskuamim, acarim, pickim dhe kruajtje. Krijuar nga Sodium Lactate 12%,  Sodium DNA, Vitamina E dhe Gjalpë Shea, ndihmon në rikthimin e homeostazës së lëkurës përmes një veprimi efektiv zbutës, që e bën atë të përshtatshëm në të gjitha rastet e tharjes së lëkurës për shkak të psoriazës, ekzemës kronike dhe diabetit.

Udhëzime mbi përdorimim

Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të thatë një ose dy herë në ditë në të gjithë trupin, mundësisht pas banjës ose dushit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Aqua (Water) • Sodium Lactate • C12-15 Alkyl Benzoate • Isohexadecane • Glycerin • Cyclopentasiloxane • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate • Zea mays (Corn) Oil • Sodium DNA • Hydrogenated Castor Oil • Cetyl Dimethicone • Magnesium Sulfate • PEG-8 • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Xerolact 12% Fluid Emulsion”

LART