- 25%

Rilastil – A-LIPIK Vaj larës fytyrë-trup për lëkura të thata dhe të dëmtuara

1,672.50 Lekë

(A-LIPIK – Detergent Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vaj dushi delikat i pasur me Exo-H ™ dhe kompleks fosfolipidik dhe vitaminik, i indikuar për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe trupit. E përshtatshme për lëkura të thata, shumë të thata, të ndjeshme, me mugesë të yndyrës të prirura për skuqje ose kruarje. Veprimi delikat pastrues ndihmon në vendosjen e barrierës hidrolipidike.

-I testuar mikrobiologjikisht dhe dermatologjikisht
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paldaium, Mërkur
-Pa SLS dhe SLES
-Pa sapun
-Pa parfum
-Paketim i sigurtë
-Jo komedogjenik
-Pa ngjyrues
-Pa paraben
-Hipoalergjik

Firma

Rilastil

Linja

A-Lipik

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – A-LIPIK Vaj larës fytyrë-trup për lëkura të thata dhe të dëmtuara”

LART