- 30%

Rilastil – Transparent Spray Wet Skin (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,352 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Transparent Spray Wet Skin (SPF 50+)

Spray trupi transparent, me mbrojtje të lartë 50+, i indikuar veçanërisht për lëkurë të ndjeshme.

 • Mbrojtje shumë e lartë
 • Rezistent ndaj ujit
 • Ideuar për lëkurë të ndjeshme

Spray përthithet shpejt dhe siguron një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA. Parandalon shfaqjen e djegieve, njollave, skuqjes nga dielli dhe mbron lëkurën (Pro-Dna Complex®), duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Mund të përdoret edhe në lëkurë të lagur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Lloji i lëkurës

Sensitive

Përbërësit
Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Alcohol Denat. (SD Alcohol 40-C), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Acrylates Copolymer, Glycerin, Ceteth-2, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-25, Lauryl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Myristyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Sodium Laureth Sulfate, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Diglycerin, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Buddleja Davidii Leaf Extract, Artemisia Umbelliformis Extract, Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Transparent Spray Wet Skin (SPF 50+)
 • Shume i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART