- 20%

Rilastil – Transparent Spray Wet Skin (SPF 30)

2,688 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Transparent Spray Wet Skin SPF 30

Emulsioni transparent për trupin,  ideuar vecanërisht për lëkurën e ndjeshme.

Thithet shpejt dhe siguron një mbrojtje të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA. Parandalon djegiet, njollat, skuqjet nga dielli dhe mbron lëkurën (Pro-Dna Complex®), duke e ruajtur atë të shëndetshme dhe elastike.

 • Rezistent ndaj ujit
 • Mbrojtje e lartë
 • Ideuar për lëkurë të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Mund të përdoret edhe në lëkurë të lagur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

C12-15 Alkyl Benzoate, Methylal, Alcohol Denat., Dibutyl Adipate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Coco-Caprylate, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyester-7, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Aqua (Water), Schizandra chinensis Fruit Extract, Diglycerin, Artemisia umbelliformis Extract, Buddleja davidii Leaf Extract, Peucedanum ostruthium Leaf Extract, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Pinus pinaster Bark/Bud Extract, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, BHT, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Transparent Spray Wet Skin (SPF 30)”

LART