- 25%

Rilastil – Daily Care Locion tonifikues dhe hidratues

1,500 Lekë

(Daily Care Toner)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet
Locion tonifikues dhe hidratues pa përmbajtje alkooli, ideale për të pastruar lëkurën në thellësi. Tonifikon, freskon, hidraton dhe zbut lëkurën e fytyrës dhe të qafës.

Rezultati :
Lëkurë e pastruar, hidratuar dhe e ushqyer

Karakteristikat:
– Mbyll poret, rifreskon, zbut dhe pastron lëkurën
– Normalizon shtresën hidrolipidike të lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Pasi të keni pastruar më parë lëkurën me qumështin, vendosni tonikun në një tampon pambuku dhe fshini pa ushtruar forcë fytyrën dhe qafën.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur

Firma

Rilastil

Linja

Daily Care

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Locion tonifikues dhe hidratues”

LART