- 20%

Rilastil – Daily Care Tonik për fytyra të yndyrshme

1,480 Lekë

(Daily Care – Astrigent Toner)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Solucion hidro-alkoolik freskues dhe me veprim qetësues dhe adstringjent.
Hidraton dhe zbut sipërfaqen e lëkurës.

Rezultati
Lëkure e pastruar, freskuar dhe e tonifikuar

Karakteristikat
– Veprim ribalancues ribalancues dhe adstrigjent (Witch hazel)
– Vepron si rregullues i yndyrës dhe përmirësues i pamjes së lëkurës

Mënyra e përdorimit
Pasi të keni pastruar më parë lëkurën, vendosni tonikun në një tampon pambuku dhe fshini pa ushtruar forcé fytyrën dhe qafën.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– Pa paraben

Firma

Rilastil

Linja

Daily Care

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Tonik për fytyra të yndyrshme”

LART