- 40%

Rilastil – Tattoo SPF 50+

2,094 Lekë

Out of stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Tattoo SPF 50+

Emulsion i pasur me gjalpë kakao dhe panthenol që krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurën me tatuazh.

Ushqen thellësisht, duke dhënë hidratim dhe butësi për të mbajtur ngjyrat e tatuazhit të ndritshme.
• garanton mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA dhe rehati maksimale në lëkurë
• mbron ngjyrat e tatuazhit, duke krijuar një film të papërshkueshëm nga uji
• ka një veprim të fortë elastik për lëkurë më të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdoirimin

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara me tatuazhe 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

 

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua (Water) • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Titanium Dioxide (Nano) • Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Bisphenyl Methylhexyl methoxyloxy methoxy Butylene Glycol • Polyester-7 • Polymethyl Methacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate;Silica • Dimethicone • Nylon-6/12 • Panthenol • Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter • Glycerin • Allantoin • Schizandra chinensis Fruit Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark / Bud Extract • Disteardimonium Hectorite • Magnesium Sulfate • Tocopheryl Acetate • Propylene Carbonate • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Diglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • BHT • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Tattoo SPF 50+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART