- 30%

Rilastil – Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream

2,247 Lekë

Emulsion i lehtë për fytyrën me Azeloglicinë, me veprim rregullues të sebumit dhe efekt mat . Parandalon shfaqjen e djegieve dhe njollat nga dielli.

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream

Me Azeloglicinë me veprim rregullues të sebumit dhe efekt mat, kundërvepron në shkëlqimin e lëkurës edhe nën rrezet e diellit duke reduktuar dukshmërinë e poreve.
Parandalon shfaqjen e djegieve dhe njollave nga dielli, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar për 8 orë. Me Pro Dna Complex®, i cili mbron ADN-në qelizore nga dëmtimet oksidative nga rrezet UV *.

Pa vajra të shtuar. Përthithet shpejt. Teksturë kremoze.
Solar kundër eritemës. Nuk i djeg sytë. I papërshkueshëm nga uji.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet me një masazh të lehtë (të paktën 2 mg/cm2) gjysmë ore para ekspozimit në diell dhe çdo 2 orë ose më shpesh në rast të djersitjes së shpeshtë.

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Artemisia Umbelliformis Extract, Buddleja Davidii Leaf Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract. Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream”

LART