- 30%

Rilastil – Sun System Velvet Lotion (SPF 50+)

2,933 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Sun System Velvet Lotion SPF50+ 

Kremi i diellit Sun System Velvet Lotion është një krem i  lëngshëm me teksturë të mëndafshtë, që përhapet lehtë, dhe është i përshtatshëm për trupin.

 • I përshtatshëm për lekurë të ndjeshme.
 • Rezitent ndaj ujit.
 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA
 • Parandalon shfaqjen e djegieve nga dielli, njollave dhe eritemës
 • Mbron lëkurën (Pro-Dna Complex®), duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike
 • Me sistem të avancuar filtrimi.
 • Nuk përmban komedogjene.
 • Pa ngjyrues, alkool dhe derivate gruri.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë para ekspozimit në diell. Riapikojeni pas çdo larjeje dhe çdo 2 orë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

SPF

50+

Aqua (Water) • Ethylhexyl Salicylate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Triazone • Butyloctyl Salicylate • Diethylhexyl Butamido Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Dicaprylyl Carbonate • Dibutyl Adipate • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Ceteareth-25 • Ceteth-2 • Potassium Cetyl Phosphate • Isodecyl Neopentanoate • Polyester- 7 • Methylpropanediol • 1,2-Hexanediol • Glyceryl Behenate • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Hydroxyacetophenone • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Xanthan Gum • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Bisabolol • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schisandra chinensis Fruit Extract • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Diglycerin • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Sodium Hydroxide • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Velvet Lotion (SPF 50+)”

LART