- 30%

Rilastil – Sun System Velvet Cream (SPF 50+)

2,247 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Sun System Velvet Cream SPF 50+

Krem fotombrojtës i lehtë i cili i përthithet shpejt. Indikohet për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit dhe pro eritemë, per fototipe të lehta dhe fotombrojtje në rast të rrezatimit intensiv diellor.

 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA
 • Parandalon shfaqjen e djegieve nga dielli, njollave dhe eritemës
 • Mbron bukurinë e lëkurës (Pro-Dna Complex®), duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike
 • Me sistem të avancuar filtrimi

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë të paktën 30 minuta përpara se të ekspozoheni në diell. Përsëriteni shpesh gjatë gjithë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Aqua (Water) • Ethylhexyl Salicylate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Triazone • Butyloctyl Salicylate • Diethylhexyl Butamido Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Dicaprylyl Carbonate • Dibutyl Adipate • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Ceteareth-25 • Ceteth-2 • Potassium Cetyl Phosphate • Isodecyl Neopentanoate • Polyester-7 • Methylpropanediol • 1,2-Hexanediol • Glyceryl Behenate • Hydroxypropyl Starch Phosphate • Sodium Polyacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Hydroxyacetophenone • Xanthan Gum • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Bisabolol • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schisandra chinensis Fruit Extract • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Diglycerin • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Sodium Hydroxide • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Velvet Cream (SPF 50+)”

LART