- 30%

Rilastil – Sun System Velvet Cream Dry Sensitive Skin SPF 30

2,156 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Sun System Velvet Cream Dry Sensitive Skin SPF 30

Emulsion fotombrojtës i lehtë i cili i përthithet shpejt. Indikohet për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit dhe pro eritemë, per fototipe të lehta dhe fotombrojtje në rast të rrezatimit intensiv diellor.

 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA
 • Parandalon shfaqjen e djegieve nga dielli, njollave dhe eritemës
 • Mbron bukurinë e lëkurës (Pro-Dna Complex®), duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike
 • Me sistem të avancuar filtrash mbrojtës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë të paktën 30 minuta përpara se të ekspozoheni në diell. Përsëriteni shpesh gjatë gjithë ditës

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Velvet Cream Dry Sensitive Skin SPF 30”

LART