- 30%

Rilastil – Sun System Ultralight gel-cream (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,058 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ultralight Gelcream nuk është i yndyrshëm, përthithet shpejt dhe nuk lë njolla të bardha. Siguron një mbrojtjte ndaj spektrit të rrezeve UVB-UVA .
Parandalon skuqjet, djegiet nga dielli. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme e qelizave (Pro-Dna Complex®) duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike. Me gjeneratën e fundit të filtrave të diellit (MBBT ed Escalol® S).

 • Pa paraben, ngjyrues dhe pa derivate të grurit
 • Rezistent ndaj ujit
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  150%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Sun System Ultralight gel-cream (SPF 50+)
 • Krem super i lehte per lekure te ndjeshme. Perthithet direkt dhe nuk le shenja te bardha. Ideal per periudha kur je ne trajtim me preparate kunder akneve.

 • (blerës i verifikuar)

  Krem shume i mire, perthithet shpejt dhe perhapet mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART