- 50%

Rilastil – Sun System Stick Transparent (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,960 Lekë.Current price is: 980 Lekë.

Me blerjen e çdo produkti për të rritur nga linja Rilastil Sun Secret përfitoni një After-Sun Spray falas!

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Sun System Stick Transparent (SPF 30)

Stick specifik për mbrojtjen e lëkurës së fytyrës dhe zonave delikate si nishanet, plagët, vitiligo. Duke krijuar një barrierë mbrojtëse në lëkurë, Rilastil Sun System Stick Transparent SPF 30 me mbrojtje të lartë minimizon rrezikun e djegies nga dielli.

Garanton mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA (mbrojtje e lartë). Parandalon shfaqjen e djegieve nga dielli. Gjithashtu mbron lëkurën nga plakja e parakohshme qelizore. Hidraton, qetëson dhe parandalon skuqjen.

Ideal në rast ekspozimi të rrezatimit diellor të zgjatur për buzët dhe zonat e ndjeshme të lëkurës.

Pa konservues dhe pa parfum. Produkt i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Përpara se të ekspozoheni në diell, aplikojeni në buzë dhe zonat e ndjeshme të fytyrës. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë gjithë periudhës së ekspozimit.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4ml

SPF

30

Ricinus communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax, Octocrylene, CI 77947 (Zinc Oxide), Euphorbia cerifera (Candelilla) Cera (Wax), Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearic Acid, Macadamia ternifolia Seed Oil, Oryza sativa (Rice) Bran Oil, Polyhydroxystearic Acid, Tocopheryl Acetate, Alumina, Aluminum Stearate, Isostearic Acid, Aluminum Hydroxide, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides) .

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Sun System Stick Transparent (SPF 30)
 • Roland D.

  Nuk duhet te mungoje ne cantat tona

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART