- 30%

Rilastil – Sun System Spray Emulsion (SPF 50+)

3,185 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Sun System Spray Emulsion SPF 50+

Spraj emulsion me një teksture të lehtë, që përthithet shpejt.
Siguron një mbrojtje të lartë nga rrezet UVB-UVA.
Parandalon skuqjet dhe djegiet nga dielli.
Mbron lëkurën kundër plakjes së parakohshme qelizore (Pro-Dna Complex®)
Hidraton, qetëson dhe minimizon skuqjet.
I jep lëkurës një nxirje të artë dhe uniforme.

 • Pa paraben dhe derivate të grurit.
 • Hipoalergjike
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Spray Emulsion (SPF 50+)”

LART