- 40%

Rilastil – Sun System Vapo Spray (SPF 30)

2,016 Lekë

Me blerjen e çdo produkti për të rritur nga linja Rilastil Sun Secret përfitoni një After-Sun Spray falas!

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Sun System Vapo Spray (SPF 30)

Spraj emulsion me një teksturë të lehtë, që përthithet shpejt.
Siguron një mbrojtje të lartë nga rrezet UVB-UVA.
Parandalon skuqjet dhe djegiet nga dielli.
Mbron lëkurën kundër plakjes së parakohshme qelizore (Pro-Dna Complex®)
Hidraton, qetëson dhe minimizon skuqjet.
I jep lëkurës një nxirje të artë dhe uniforme.

Pa paraben dhe derivate të grurit.
Hipoalergjike.
I testuar klinikisht.
I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Firma

Rilastil

Forma

Shishe me spray

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml

SPF

30

Përbërësit

Aqua (Water) zoate, Microcrystalline Cellulose, Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate, Polyester-7, Neopentyl Glycol Diheptanoate, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Cellulose Gum, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Bisabolol, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Diglycerin, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Caprylic/Capric Triglycer ide , Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Artemisia Umbelliformis Extract, Buddleja Davidii Leaf Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

*The list of ingredients may undergo changes, we invite the consumer to refer to the product packaging for the most updated ingredient list.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Vapo Spray (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART