- 30%

Rilastil – Sun System Spray Emulsion (SPF 15)

(3 përshtypje mbi produktin)

2,352 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Spraj emulsion me një teksturë të lehtë, që përthithet shpejt.

Siguron një mbrojtje të lartë nga rrezet UVB-UVA. Parandalon skuqjet dhe djegiet nga dielli. Mbron lëkurën kundër plakjes së parakohshme qelizore (Pro-Dna Complex®). Hidraton, qetëson dhe minimizon skuqjet. I jep lëkurës një nxirje të artë dhe uniforme.

 • Pa paraben dhe derivate të grurit.
 • Hipoalergjike.
 • I testuar klinikisht.
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Rilastil – Sun System Spray Emulsion (SPF 15)
 • (blerës i verifikuar)

  Super

 • (blerës i verifikuar)

  Super produkt

 • (blerës i verifikuar)

  Thjesht super, nuk duket ne lekur, hapet shpejt dhe aroma sh e mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART