- 40%

Rilastil – Sun System Spray Emulsion për fëmijë SPF 50+

1,482 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Spraj emulsion me një teksture të lehtë, që përthithet shpejt.
Siguron një mbrojtje të lartë nga rrezet UVB-UVA.
Parandalon skuqjet dhe djegiet nga dielli.
Mbron lëkurën kundër plakjes së parakohshme qelizore (Pro-Dna Complex®)
Hidraton, qetëson dhe minimizon skuqjet.
I jep lëkurës një nxirje të artë dhe uniforme.

 • Pa paraben dhe derivate të grurit.
 • Hipoalergjike
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Spray Emulsion për fëmijë SPF 50+”

LART