- 40%

Rilastil – Sun System SPF 50 Dry Touch

1,944 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Spray shumë i lehtë, i thatë në prekje, që përthithet shpejt, i indikuar për lëkura të çelta dhe të ndjeshme.
Përthithet shpejt dhe mundëson një mbrojtje nga rrezet UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë).

Parandalon djegien, shfaqjen e njollave, skuqjet dhe mbron bukurinë e lëkurës (Pro-Dna Complex®), duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike.

 • Pa paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit.
 • Rezstent ndaj ujit
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në të gjithë trupin 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Rilastil

Dimethyl Ether • Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Octocrylene • Alcohol Denat. • Cyclohexasiloxane • Dibutyl Adipate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Butylene Glycol • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Disteardimonium Hectorite • Glycerin • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Diglycerin • PEG-8 • Tocopherol • Schizandra chinensis Fruit Extract • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System SPF 50 Dry Touch”

LART