- 30%

Rilastil – Sun System Food Supplement

1,750 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shtesa ushqimore e vitaminave (B, E, D), Tirozinë, Selenium dhe Lutein, me vaj borage dhe ekstrakt farë rrushi. Veprimi i saj antioksidant përgatit lëkurën para ekspozimit në diell, duke e mbrojtur nga veprimi i rrezeve UVA-UVB që sjellin plakjen e parakohshme të lëkurës. Indikohet për një trajtim parandalues.

 • Seleni dhe vitamina E kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Ekstrakti i farave të rrushit ka një veprim antioksidant.
 • Vitamina B3 dhe vaji i boragos ndihmojnë në mbajtjen e një lëkurë të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet përdorimi i një kapsule në ditë.

Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e konsumoni gjatë shtatzanisë. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Pa gluten

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Food Supplement”

L-Tyrosine • Soybean oil • Edible gelatine • Borage oil • Resistance agent: glycerol • Extracted grape seeds • DL–tocopheryl acetate • Nicotinamide • Thickener: flax wax 20% lutein • Emulsifier: soy lecithin. Dyes: Iron oxides • Cholecalciferol • Sodium selenite.

0/5 (0 Reviews)

LART