- 30%

Rilastil – Sun System Fluid Baby Lotion

2,352 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Sun System Fluid Baby Lotion

Fëmijët kanë një lëkurë delikate, të pambrojtur dhe në nevojë të një kremi mbrojtës ndaj diellit, i cili është ky emulsion i lëngshëm i formuluar posaçërisht për lëkurën delikate të fëmijëve, shumë rezistent ndaj ujit, i lehtë për t’u aplikuar dhe përthithet shpejt. Garanton mbrojtje nga rrezatimi UVB-UVA me spektër të gjerë dhe komoditet maksimal në lëkurë, parandalon fillimin e djegies nga dielli, njollave dhe djegien nga dielli duke e mbajtur lëkurën e fëmijëve të shëndetshme (Pro DNA Complex®).

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të mjaftueshme të paktën 30 min përpara ekspozimit në diell. Riaplikojeni vazhdimisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

SPF

50+

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bisbenzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone •Titanium Dioxide (nano) • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG- 100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Alcohol • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Dimethicone • Decyl Glucoside • Caprylic/ Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Propylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Fluid Baby Lotion”

LART