Zbritje

Rilastil – Sun System D-Clar Unifroming Cream (SPF 50+)

Original price was: 4,190 Lekë.Current price is: 2,095 Lekë.

Me blerjen e çdo produkti për të rritur nga linja Rilastil Sun Secret përfitoni një After-Sun Spray falas!

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Sun System D-Clar Unifroming Cream (SPF 50+)

Ofron mbrojtje me spektër të gjerë kundër rrezeve UVB-UVA dhe rehati optimale të lëkurës.
Projektuar për të reduktuar mundësinë e acarimit të syve.
Ofron elasticitet për një lëkurë më të shëndetshme.
Mbulon dhe vepron kundër formimit të njollave.
Parandalon plakjen e lëkurës të shkaktua njollat dhe djegiet nga dielli.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Nuanca

Light, Medium

LIGHT – Aqua (Water) ● Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (nano) ● Ethylhexyl Salicylate ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Silica ● Isodecyl Neopentanoate ● Dicaprylyl Carbonate ● Dibutyl Adipate ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Ethylhexyl Triazone ● CI 77891 (Titanium Dioxide) ● Ceteth -2 ● Ceteareth-25 ● Glycerin ● Niacinamide ● Potassium Cetyl Phosphate ● 3-O-Ethyl Ascorbic Acid ● Polyester-7 ● Decyl Glucoside ● Tris-Biphenyl Triazine (nano) ● Methylpropanediol ● Diopheyl Glycate ● Diopheyl C # -30 Alkyl Acrylate Crosspolymer ● CI 77492 (Iron Oxides) ● Cetyl Alcohol ● Tocopheryl Acetate ● Bisabolol ● Oryzanol ● Schisandra chinensis Fruit Extract ● Pinus pinaster Bark / Bud Extract ● Peucedanum Extract leaf Left ractExtract ● Tetrapeptide-30 ● Tribehenin ● Sodium Dilauramidoglutamide Lysine ● Xanthan Gum ● Glyceryl Behenate ● Diethylhexyl Syringylidenemalonate ● Aluminum Hydroxide ● Butylene Glycol ● Disodium Phosphate Iron C Iron Iron ● C + 1 ● Lysine ● Caprylic / CapricTriglyceride ● Magnesium Chloride ● Diglycerin ● Tocopherol ● Sodium Hydroxide ● Caprylyl Glycol ● Ethylhexylglycerin ● Phenylpropanol ● Propanediol ● Sodium Benzoate g Potassium Sorbate (Potassium).

MEDIUM – Aqua (Water) ● Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (nano) ● Ethylhexyl Salicylate ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Silica ● Isodecyl Neopentanoate ● Dicaprylyl Carbonate ● Dibutyl Adipate ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Ethylhexyl Triazone ● CI 77891 (Titanium Dioxide) ● Ceteth -2 ● Ceteareth-25 ● Glycerin ● Niacinamide ● Potassium Cetyl Phosphate ● 3-O-Ethyl Ascorbic Acid ● Polyester-7 ● Decyl Glucoside ● Tris-Biphenyl Triazine (nano) ● Methylpropanediol ● Neopheyl Gly2 (C) ● Glyceryl Dibehenate ● Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer ● Cetyl Alcohol ● Tocopheryl Acetate ● Bisabolol ● Oryzanol ● Schisandra chinensis Fruit Extract ● Pinus pinaster Bark / Bud Extract Ext Extract of Peucedium Bud leafExtract ● Tetrapeptide-30 ● Tribehenin ● Sodium Dilauramidoglutamide Lysine ● Xanthan Gum ● CI 77491 (Iron Oxides) ● CI 77499 (Iron Oxides) ● Glyceryl Behenate ● Diethylhexyl Syringylidenemalonate Glyium Hyd Aluminum Hyd Aluminum ● Lysine ● Caprylic / CapricTriglyceride ● Magnesium Chloride ● Diglycerin ● Tocopherol ● Sodium Hydroxide ● Caprylyl Glycol ● Ethylhexylglycerin ● Phenylpropanol ● Propanediol ● Sodium Benzoate g Potassium Sorbate (Potassium).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System D-Clar Unifroming Cream (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART