- 40%

Rilastil – Sun System Comfort MATT Formula (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

1,926 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i lehtë i pasur me Azeloglicina me veprim seborregullues dhe pluhurat mat përthithëse të yndyrës që reduktojnë pamjen e poreve dhe zvogëlojnë imperfeksionet e lëkurës.

 • Për lëkura të ndjeshme
 • Jo komedogjenik
 • Rezistente ndaj ujit
 • Me PRO-DNA COMPLEX® që rrit elasticitetin e lëkurës
 • 0% alkool, ngjyrues dhe derivate të grurit
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Mërkur, Paladium, Krom
 • E formuluar për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve.

Vetitë:

 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë të rrezatimeve  UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe një ndjesi komforti maksimal në lëkurë
 • Ka një veprim të fortë elastikues për një lëkurë të shëndetshme
 • Parandalon plakjen e lëkurës si pasojë e rrezatimit diellor si dhe njollat dhe eritemat.
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

INGREDIENTS:Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polymethyl Methacrylate • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Alumina • Squalane • Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethyl cellulose • PEG-8 • Hydrogen Dimethicone • Xanthan Gum • Potassium Azeloyl Diglycinate • Tocopherol • Polysorbate 60 • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisiaumbelliformis Extract • Diglycerin • Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Pinus pinaster Bark / Bud Extract • Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Sun System Comfort MATT Formula (SPF 50+)
 • (blerës i verifikuar)

  Super

 • (blerës i verifikuar)

  Me i miri qe kam perdorur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART