- 30%

Rilastil – Sun System Age Repair (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,247 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Krem për fytyrën mbrojtës ndaj diellit me teksturë fondente i formuluar specifikisht me kompleksin Age-repair, i cili bën të mundur parandalimin e fotoplakjes.

 • Për lëkura të ndjeshme
 • Jo komedogjenik
 • Rezistente ndaj ujit
 • Me PRO-DNA COMPLEX® që rrit elasticitetin e lëkurës
 • 0% alkool, ngjyrues dhe derivate të grurit
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Mërkur, Paladium, Krom
 • I testuar klinikisht dhe oftalmologjikisht

Kontribuon në mirëmbajtjen e bukurisë së lëkurës, duke i dhënë tonicitet, elasticitet dhe mbrojtje për një pamje më të re dhe me ndriçim. E formuluar për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve.

Vetitë:

 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë të rrezatimeve  UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe një ndjesi komforti maksimal në lëkurë
 • Ka një veprim të fortë elastikues për një lëkurë të shëndetshme
 • Lufton formimin e rrudhave dhe humbjen e tonusit
 • Parandalon plakjen e lëkurës si pasojë e rrezatimit diellor si dhe njollat dhe eritemat.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

INGREDIENTS: Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Polymethyl Methacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Silica • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Squalane • Tocopheryl Acetate • Alumina • Lysine HCl • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • Lecithin • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Polysorbate 60 • Xanthan Gum • Tocopherol • Sorbitan Isostearate • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tripeptide-10 Citrulline • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbyl Palmitate • Carbomer • Ascorbic Acid • Diglycerin • Sodium Hydroxide • Citric Acid • Caprylyl Glycol • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Sun System Age Repair (SPF 50+)
 • Me I miri 🤩

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART