- 20%

Rilastil – Summer Skincare Kit

2,352 Lekë

Rilastil Water Touch + Micellar Solution 100ml

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Summer Skincare Kit

Summer skincare kit përfshin kremin e diellit Sun System Water Touch + Daily Care Solucion Micelar

Rilastil Sun System Water Touch është një formulë inovative që minimizon fazën yndyrore duke lënë në lëkurë një ndjesi të mëndafshtë. Ideale për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve. Përthithet me shpejtësi dhe lë një pamje mat dhe jep një efekt velvet.

Siguron një mbrotje të gjerë në spektrin UVB-UVA duke ruajtur në të njejtën kohë komfortin e lëkurës të fytyrës.
Parandalon skuqjen nga dielli, njollat dhe fillimin e djegieve nga dielli.

Rekomandohet për lëkura shumë të ndjeshme ndaj diellit dhe atyre që kanë tendencë të skuqen – fototipet e çelëta. Fotombrojtje në rastet e ekspozimit intensiv në diell.

Daily Care, pastrues i make-up-it për fytyrën, sytë dhe buzët, i indikuar për të gjitha llojet e lëkurave edhe për ato të ndjeshme të cilat acarohen dhe skuqen lehtësisht. I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi produkti te solucionit micelar mbi një tampon pastrues dhe fshini lëkurën në mënyrë delikate.
Nuk është e nevojshme të shpëlahet.

Aplikojeni kremin e diellit në mënyrë uniforme në zonat e ekspozuara të paktën 30 minuta përpara se të dilni në diell.

 

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml, 100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Summer Skincare Kit”

LART