- 50%

Rilastil – Summer Set

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,210 Lekë.Current price is: 1,605 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i lehtë i pasur me Azeloglicina me veprim seborregullues dhe pluhurat mat përthithëse të yndyrës që reduktojnë pamjen e poreve dhe zvogëlojnë imperfeksionet e lëkurës.

 • Për lëkura të ndjeshme
 • Jo komedogjenik
 • Rezistente ndaj ujit
 • Me PRO-DNA COMPLEX® që rrit elasticitetin e lëkurës
 • 0% alkool, ngjyrues dhe derivate të grurit
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Mërkur, Paladium, Krom
 • E formuluar për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve.

Vetitë:

 • Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë të rrezatimeve  UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe një ndjesi komforti maksimal në lëkurë
 • Ka një veprim të fortë elastikues për një lëkurë të shëndetshme
 • Parandalon plakjen e lëkurës si pasojë e rrezatimit diellor si dhe njollat dhe eritemat.

 

Rilastil Daily Care Gel (100ml)

Xhel delikat dhe i freskët i përshtashëm për pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe mikse.

Rezultati

Lëkurë e pastruar dhe hidratuar

Karakteristikat

 • Pastron butë lëkurat mikse dhe të yndyrshme pa e lodhur atë falë përbërësve Corallina Officinalis, Capryolyl Glycine
 • Mbyll poret dhe hidraton lëkurën pa e irrituar atë (Corallina Officinalis, Panthenol)

Udhëzime mbi përdorimin

Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Summer Set
 • STOJANKA P. (blerës i verifikuar)

  Ideal per lekura te yndyrshme matifikon dhe nuk te jep ndjesine e djegies ne fytyre. Lekura duket e unifikuar dhe mat

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART