- 25%

Rilastil – Daily Care Solucion micelar për fytyrën për të gjithë tipet e lëkurave

1,890 Lekë

(Daily Care – Micellar Solution)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurave
Pastrues i make-up-it për fytyrën, sytë dhe buzët, i indikuar për të gjitha llojet e lëkurave edhe për ato të ndjeshme të cilat acarohen dhe skuqen lehtësisht.

Mënyra e përdorimit
Vendosni një sasi produkti mbi një tampon pastrues dhe fshini lëkurën në mënyrë delikate.
Nuk është e nevojshme të shpëlahet.

Avantazhet
– Pa parfum
– Pa alkool
– Jo komedogjenik
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar oftalmogjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur

Firma

Rilastil

Linja

Daily Care

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Solucion micelar për fytyrën për të gjithë tipet e lëkurave”

LART