- 30%

Rilastil – Hydrotenseur Serum

4,606 Lekë

(Hydrotenseur – Concentrate Drops)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Hydrotenseur Serum

Serum me teksturë të mëndafshtë, që përthithet shpejt, specifik për parandalimin dhe trajtimin e shenjave të para të plakjes.

Hidraton, zbut dhe riparon lëkurën, duke luftuar rrudhat dhe duke i rikthyer elasticitetin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 4-6 pika në fytyrë, qafë dhe dekolte, duke e lyer me lëvizje nga jashtë dhe lart, derisa të përthithet plotësisht.

Përdoreni atë në mëngjes dhe në mbrëmje përpara trajtimit të rregullt me kremin Hydrotenseur (atë që përshtatet për llojin tuaj të lëkurës).

 • Vetëm për përdorim të jashtëm.
 • Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë; në rast kontakti aksidental shpëlajeni me ujë.
 • Ruajeni larg burimeve të nxehtësisë.
Firma

Rilastil

Forma

Flakon me pikatore

Mosha

30+

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART