- 25%

Rilastil – Progression Serum aktivizues i shkëlqimit

4,800 Lekë

(Progression – Brightness Activator)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trajtim fytyre intensiv me veti të forta zbutëse dhe iluminuese, që minimizon hiperpigmentimin e lëkurës. Përqendrimi i lartë i principeve aktive jep një veprim antirrudhë, lifting dhe tonifikues. Tonifikon dhe rigjeneron lëkurën duke e hidratuar në thellësi. Për të gjithë llojet e lëkurave.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni butë në fytyrë dhe qafe me lëvizje të buta dhe rrethore, në mëngjes dhe në darkë, deri në absorbimin e plotë.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-Jo komedogjenik
-Paketim i sigurtë
-E testuar në lekura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Progression Serum aktivizues i shkëlqimit”

LART