- 30%

Rilastil – Re-Sleep Serum

5,782 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Re-Sleep Serum Nate

Serumi Rilastil Re-Sleep Night është një emulsion i freskët, me një prekje të mëndafshtë i cili përthithet shpejt, i indikuar si trajtim kundër rrudhave të fytyrës gjatë natës.

Vepron si një trajtim i thellë antirrudhë në lëkurë, përmban kompleks eksfoliues dhe Tetrapeptide-26.

I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme, si dhe te gjitha tipet e lekurës. Për të gjitha moshat.

Ju rekomandojmë përdorimin e këtij produkti në ndryshimin e stinëve ose kur lëkura është e lodhur/stresuar.

Re-Sleep është linja e re kronobiologjike e Rilastil që përfiton nga ritmet cirkadiane të trupit, një lloj ore e brendshme që rregullon ciklin natyror të natës dhe ditës. Orët e gjumit të natës janë një periudhë kur lëkura është kryesisht më e hapur ndaj përbërësve aktivë të çliruar dhe kjo linjë përdor potencialin e tyre të plotë.

Serumi Rilastil Re-Sleep Night është një emulsion i freskët, me një prekje të mëndafshtë, i cili përthithet shpejt, i indikuar si trajtim kundër rrudhave të fytyrës gjatë natës.

Për shkak të vetive të tij eksfoluese dhe rigjeneruese, ai optimizon qarkullimin e qelizave, duke ndihmuar për të mbajtur lëkurën tuaj të ndritshme dhe të fortë.

 • Pa ngjyrues artificialë dhe derivate gruri
 • Jo komedogjene
 • Hipoalergjike
 • I testuar klinikisht
 • Testuar për Nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur

Për një trajtim intensiv rigjenerues, rekomandohet përdorimi i tij në kombinim me Balsamin e Natës Rilastil Re-Sleep.

Udhëzime mbi përdorimin

Serumi Re-Sleep Night rekomandohet të aplikohet në mbrëmje, në fytyrë të thatë pas pastrimit të plotë dhe heqjes së grimit, para trajtimit të zakonshëm me krem ​​ose balsamit Rilastil Re-Sleep.

Firma

Rilastil

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water) • 1,5-Pentanediol • Pentylene Glycol • Butylene Glycol • Glycerin • Sodium Salicylate • Sodium Lactate • Betaine • Hydroxyethylcellulose • Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate • PPG-26-Buteth-26 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Arginine • Dipotassium Glycyrrhizate • Allantoin • 10-Hydroxydecanoic Acid • Sebacic Acid • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium PCA • 1,10-Decanediol • Sodium Hyaluronate • Sodium DNA • Tetrapeptide-26 • Phenoxyethanol • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Re-Sleep Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART