- 25%

Rilastil – Daily Care Qumësht pastrues

(1 përshtypje mbi produktin)

1,575 Lekë

(Daily Care Cleansing Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Qumësht hidratues dhe mbrojtës për një pastrim të butë dhe efektiv duke respektuar shtresën hidrolipidike të lëkurës. Për të gjithë tipet e lëkurave.

Karakteristikat

 • Pastron butë lëkurën
 • Adstrigjent dhe hidratues i lëkurës
 • Siguron një higjenë të mirë dhe një ndjesi butësie të këndshme

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi produkti mbi një tampon pastrues dhe fshini lëkurën në mënyrë delikate.Mund te shpëlahet me ujë. Pas pastrimit aplikoni në lëkurë Rilastil Daily Care Tonik.

Avantazhet

 • Parfum pa alergjentë
 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
Firma

Rilastil

Lloji i lëkurës

Sensitive, Normale

Aqua (Water) • Isohexadecane • Ethylhexyl Palmitate • PEG-8 • Steareth-2 • PPG-15 Stearyl Ether • Propylene Glycol • Steareth-21 • Centaurea cyanus Flower Extract • Sodium Lactate • Panthenol • Xanthan Gum • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Glycine soja (Soybean) Oil • Polysorbate 80 • Sorbitan Oleate • Tocopheryl Acetate • Dimethicone • Imidazolidinyl Urea • Dichlorobenzyl Alcohol • Disodium EDTA • BHA • BHT • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Daily Care Qumësht pastrues
 • Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART