- 25%

Rilastil – Aqua Qumësht hidratues trupi

2,250 Lekë

(Aqua – Body Moisturizing Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Qumësht hidratues për trupin, i pasur me Xilitol dhe Gjalp Karité (ekstrakt nga gjethet e bimës Butyrospermum Parkii) që hidraton në thelleëi lëkurën e trupit duke i dhënë asaj shkëlqim dhe butësi dhe duke parandaluar plakjen.

Mënyra e përdorimit
Të aplikohet pas dushit me një masazh delikat derisa të përthithet plotësisht.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– I testuar klinikisht
– I sigurtë gjatë shtatzanisë

Firma

Rilastil

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Qumësht hidratues trupi”

LART