Zbritje

Rilastil – Sun System Pudër kompakte (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,939 Lekë

(Sun System – Color Corrector SPF 50+)

3 nuanca: Beige, Doré, Bronze

Përshkrimi i Produktit

Fondantinë kompakte me fuqi mbuluese të lartë, kremoze dhe e lehtë për tu përhapur. I jep lëkurës një ngjyrë natyrale. Mbulon parregullsitë e lëkurës si akne, vitiligo, shenja. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Parandalon njollat. I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurave edhe ato të yndyrshme.

 • Vetëm filtra fizik
 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • Sfungjeri pa latex
 • I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë 30 min para ekspozimit në diell

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

SPF

50+

Sasia

10gr

Nuanca

Beige, Bronze, Doré

Pështypjet mbi produktin
 • 2
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  100%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Sun System Pudër kompakte (SPF 50+)
 • Youth lab ka nje puder me te mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART