- 20%

Rilastil – Progression HD Intensifikues i ndriçimit

2,072 Lekë

(Progression HD Brightness Intesifier)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Progression HD Intensifikues i ndriçimit është një emulsion kremoz, i butë në prekje, specifik për të luftuar njollat dhe zbehjen e lëkurës.

 • I dhuron lëkurës ndriçim dhe shkëlqim (HD COMPLEX 6,6%)
 • Tonifikon dhe rigjeneron lëkurën
 • Ushqen dhe zbut lëkurën (Acid Hialuronik, PCA sodike dhe gjalpë kakao)
 • Pa ngjyrues dhe derivate të grurit
Ndriçon dhe rigjeneron lëkurën e fytyrës, duke rivendosur kapacitetin natyral të reflektimit të dritës. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë prezentë në produkt sjell një veprim tonifikues, lifting dhe anti-rrudhë.
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Merkur, Krom, Paladium.
Firma

Rilastil

Linja

Progression

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

INGREDIENTS:Aqua (Water) • Dimethicone • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Bis- PEG / PPG- 16/16 PEG / PPG-16/16 Dimethicone • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Cyclopentasiloxane • Polymethyl Methacrylate • PEG-100 Stearate • Glyceryl Stearate • Ceteareth- 25 • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Hydrogenated Polydecene • Hydrogenated Didecene • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Niacinamide • Betaine • Ceramide NP • Ceramide AP • EOP Ceramide • Soy Isoflavones • Tocopheryl Acetate • Polysilicone – 11 • Caprylic / Capric Triglyceride • Lactobionic Acid • Sodium PCA • Arginine • Retinyl Palmitate / Carrot Polypeptide • Oryzanol • Sodium Hyaluronate • Palmitoyl Hexapeptide – 14 • Resveratrol • Pentapeptide – 21 • Octyldodecyl Lactate • Propanediol • Carbomer • XanthanGum • Polysorbate 20 • Isohexadecane • Ethyl Linolenate • Sodium Lauroyl Lactylate • Ethyl Oleate • M Ethyl Linoleate • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco- glycerides • Polysorbate 80 • Sodium Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Decyl Glucoside • Lecithin • Tocopherol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Butylene Glycol • Hexylene Glycol • Caprylyl Glycol • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Alcohol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Progression HD Intensifikues i ndriçimit”

LART