- 30%

Rilastil – Multirepair Lips Eye Contour Cream

4,403 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Multirepair Lips Eye Contour Cream

Kremi Rilastil Multirepair Lips Eye Contour Cream është një krem riparues intensiv kundër rrudhave për sytë dhe buzët. Me një teksturë të butë, Kompleksi Biotech, vitamina dhe pllaka natyrale, i ofron lëkurës se syve dhe buzëve, veti unike riparuese për një lëkurë më rinore, të fortë pa rrudha shprehëse.

 • Me kompleksin Skinbioma
 • Përbërje hipoalergjike
 • Mbron nga drita blu
 • I testuar klinikisht dhe oftalmologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në konturein e syve dhe buzëve.

Firma

Rilastil

Mosha

25+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water) ● Glyceryl Stearate ● 1,2-Hexanediol ● Cetearyl Alcohol ● Oleyl Erucate ● Glycerin ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ● Myristyl Myristate ● PEG-100 Stearate ● Stearic Acid ● Hydrolyzed Hyaluronic Acid ● Oryza sativa (Rice) Bran Oil ● Ectoin ● Dimethicone ● Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil ● Sodium Olivoyl Glutamate ● Behenyl Alcohol ● Arginine ● Alpha-Glucan Oligosaccharide ● Xylitol ● Tocopheryl Acetate ● Oryzanol ● Schisandra chinensis Fruit Extract ● Sodium Hyaluronate ● Lactobacillus ferment ● Hydrolyzed Yeast Protein ● Acetyl Tetrapeptide-5 ● Hydroxyethylcellulose ● Butylene Glycol ● Glyceryl Stearate Citrate ● Glyceryl Oleate ● Mannitol ● Tocopherol ● Pentylene Glycol ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Tetrasodium Glutamate Diacetate ● Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Multirepair Lips Eye Contour Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART