Rilastil – Multirepair Lifting Serum

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Multirepair Lifting Serum

Serumi Rilastil Multirepair Lifting me efekt mbushës dhe riparues është një trajtim i fortë i koncentruar për t’u përdorur mundësisht së bashku me produktet Multirepair Hydro-repairing Filling and Antirrud Cream ose Multirepair Nutri-repairing Cream kundër rrudhave.

Trajtim periodik, i përshtatshëm për ndryshimet e stinës, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë ose me shenja të dukshme:
• Lëkura e thatë dhe shfaqja e shenjave të moshës: preferohet të përdoret së bashku me kremin Rilastil Multirepair Hidro-riparues, çdo 6 muaj për të paktën një muaj
• Lëkurë shumë e thatë dhe që shfaq shenjat e moshës: preferohet të përdoret së bashku me kremin riparues Rilastil Mutlirepair, çdo 3 muaj për të paktën një muaj.

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water) • Euglena gracilis Extract • Glycerin • Butylene Glycol • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Arginine • Carbomer • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Tocopherol • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Multirepair Lifting Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART