- 30%

Rilastil – Multirepair H.A. Serum detox hidratues dhe mbushës

(2 përshtypje mbi produktin)

7,833 Lekë

Ofertë e limituar! Me blerjen e një produkti Rilastil Multirepair H.A. Serum përfito falas Rilastil Multirepair Lips Eye Contour Cream (6290 lekë)

(Multirepair H.A. Facial Detox Serum Moisturizing and Filling)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Multireapri H.A. Serum detox hidratues dhe mbushës është një koncentrat hidratues intensiv me teksturë të butë që përthithet shpejt, i përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Falë prezencës së kompleksit ekskluziv HA COMPLEX, produkti rivendos nivelin optimal të hidratimit të lëkurës, në të njejtën kohë duke dhënë një efekt mbushës dhe antirrudhë.

Sinergjia mes Detoxiox dhe efektit filmogjen të acidit Hialuronik  jep një efekt kundër ndotjes të provuar (nga testet e produktit), që e bën veçanërisht të përshtatshëm për personat që jetojnë një jetë të stresuar në ambient të ndotur (qendrat urbane, tymi i cigares, smogu).

Acidi mandelik ofron një eksfolim duke stimuluar rigjenerimin qelizor dhe duke dhënë një pamje të freskët lëkurës.

I përshtatshëm për të gjithë moshat.

 • Pa derivate të grurit
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Apikojeni në mëngjes dhe në darkë para kremit tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Multirepair H.A. Serum detox hidratues dhe mbushës
 • (blerës i verifikuar)

  Pershendetje!
  Serumi i rilastil eshte nje mrekulli. Gje me te mire skam vendosur ndonjeher ne fytyre

 • (blerës i verifikuar)

  Shume i mire, konsistence e trashe & perthithet menjehere nga lekura duke te dhene nje ndjesi butesie

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART