- 20%

Rilastil – Aqua Maskë hidratuese, për të gjithë tipet e lëkurave

2,480 Lekë

(Aqua – Moisturizing Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurave.
Trajtim intensiv riparues, hidratues që i jep lëkurës butësi dhe shkëlqim.

Mënyra e përdorimit
Të përdoret një ose dy herë në javë duke vendosur një shtresë të bollshme të produktit mbi fytyrë dhe qafë. Lihet të veprojë për 5-15 minuta, ose sipas nevojës. Më pas sasia e mbetur pastrohet me një tampon pambuku.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– E testuar klinikisht
– Paketim i sigurtë
– Jo komedogjenik

Firma

Rilastil

Linja

Aqua

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Maskë hidratuese, për të gjithë tipet e lëkurave”

LART