- 20%

Rilastil – Maquillage Set

3,600 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Maquillage Set

Set Make-up Rilastil për një make-up perfekt!

Linja Rilastil Make-up i dedikohet lëkurës së ndjeshme dhe reaktive dhe është formuluar posaçërisht për të garantuar mbulim të përsosur të papërsosmërive dhe defekteve të lëkurës, falë cilësisë së lartë.
Kujdeset për lëkurën duke korrigjuar dhe ndriçuar fytyrën me një efekt natyral afatgjatë.

Seti përmban:

 • Rimel Rilastil Maquillage

Formulim inovativ i pasur me fibra dhe pigmente ultra të zeza. Bashkohet në mënyrë të përkryer me qerpikët, duke i mbështjellë me një fund intensiv, me shkëlqim.Aplikuesi special garanton gjatësi ekstreme dhe lakim të përsosur.

 • Pudër kompakte me dy ngjyra

Pluhur i lehtë i pasur me pigmente ndriçuese, ngroh lëkurën, duke rritur ngjyrën e saj natyrale.
I jep lëkurës shkëlqim të menjëhershëm.

 • Laps për sytë, me ngjyre të zezë intensive

Konturon syrin në mënyrë perfekte, pa njolla.
Formulim specifik për aplikim edhe në pjesen e brendshme të syrit

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Sasia

1,45g, 18g, 11ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Maquillage Set”

LART