- 25%

Rilastil – Maquillage Primer Lift Repair

1,747.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Maquillage Primer Lift Repair

Primer perfeksionues me veprim lifting dhe zbutës. Aplikohet para make up-it duke rafinuar teksturën e lëkurës dhe i ofron asaj qëndrueshmëri.

 • Zbut dhe ka efekt lifting në lëkurë duke minimizuar dhe poret.
 • Përmirëson dhe e bën më të lehtë aplikimin e make up-it.
 • Ka efekt anti-rrudhë duke ruajtur kështu elasticitetin e lëkurës.
 • Jo komedogjen
 • Hipoalergjik
 • Testuar klinkisht

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të aplikohet pas hidratuesit, një sasi të vogël produkti në zonën e fytyrës dhe syve për të përmirësuar mbajtjen e fondatinës.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Dimethicone • Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone • Glycerin • Polysilicone- 11 • Phenoxyethanol • Sodium Chloride • Talc • Disteardimonium Hectorite • Magnesium Sulfate • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • Chlorphenesin • Propylene Carbonate • Tetrasodium EDTA • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Hydrogen Dimethicone • Aluminum Hydroxide • Silica • Hexapeptide- 48 HCl • CI 77891 (Titanium Dioxide).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Maquillage Primer Lift Repair”

LART