- 20%

Rilastil – Xerolact Lipstick

(2 përshtypje mbi produktin)

560 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ushqen dhe eleminon tharjen duke i lënë buzët të buta dhe të hidratuara.

 • Efekt elasticizues (Schizandra chinensis).
 • Veprim zbutës (Gjalpë Karite).
 • Pa ngjyrues, konservant, derivate të grurit, vazelinë, vaj vazaline.
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Rilastil

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 ● Diisostearyl Malate ● Pentaerythrityl Tetraisostearate ● Cera alba (Beeswax) ● Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax) ● Butyrospermum parkii (Shea) Butter ● Candelilla cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] ● Aroma (Flavor) ● Ethyl Vanillin ● Schizandra chinensis Fruit Extract ● Tocopheryl Acetate ● Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Xerolact Lipstick
 • Adiliana Q. (blerës i verifikuar)

  I mban buzet shume te buta ne cdo stine dhe ka nje arome shume te mire

 • Sara A. (blerës i verifikuar)

  Zbutesi me i mire per buzet. I hidraton, riparon, por me e rendesishmja eshte qe nuk jep ndjesine e dickaje ngjitese ne buze.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART