Rilastil – Liftrepair Fondontinë me efekt lifting

(2 përshtypje mbi produktin)

(Maquillage Liftrepair Foundation 30ml)

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Tekstura e lehtë dhe e butë, siguron një përhapje të mirë dhe mbulim optimal.

Me veprim lifting, antirrudhë, zbutës është e studiuar për korrigjimin e natyrshëm të imperfeksioneve të fytyrës, edhe për lëkurat më të ndjeshme.

 • Siguron një ngjyrë natyrale dhe homogjene
 • Mbush dhe redukton rrudhat, duke e bërë lëkurën më të butë (Hexapeptide-48 HCL).
 • Ngadalëson plakjen e lëkurës, duke e bërë lëkurën më elastike (Ekstrakti i Schizandra chinensis).
 • Mbulon dhe parandalon njollat në lëkurë, duke e mbrojtur nga fotoplakja (SPF 15 filtra fizikë).

 

 • Pa paraben, parfum dhe derivate të grurit
 • Formulë me tolerancë të lartë, e testuar në lëkura të ndjeshme
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Linja

Liftrepair

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Nuanca

10, 20, 30, 40, 50

Aqua (Water) – Dimethicone – Phenyl Trimethicone – Talc – Triethylhexanoin – Titanium Dioxide (Nano) – Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone – Sodium Chloride – Phenoxyethanol – Dimethicone / PEG-10/15 Crosspolymer – Acrylates / Dimethicone Copolymer – Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer – Hydrogen Dimethicone – Sodium Dehydroacetate – Triethoxycaprylylsilane – Alumina – Aluminum Hydroxide – Benzoic Acid – Dehydroacetic Acid – Glycerin – Ethylhexylglycerin – Schizandra Chinensis Fruit Extract – Hexapeptide-48 HCL – Dimethicone / Methicone Copolymer – +/- CI 77891 (Titanium Dioxide) – CI 77492 (Iron Oxides) – CI 77491 (Iron Oxides) – CI 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Liftrepair Fondontinë me efekt lifting
 • Eshte shume i mire

 • Jane produkte fantastike.I perdor sepse i kam me sugjerim nga dermatologia…Linja me e mire per cilesine dhe çmimet ekonomike????

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART