- 25%Hot

Rilastil – Micro Krem ushqyes për rrudhat e para

3,487.50 Lekë

Ofertë e limituar! Me blerjen e një produkti Rilastil Micro Krem ushqyes përfito falas Rilastil Micro krem për sytë (3250 lekë)

(Micro – Nourishing Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për kujdesin e lëkurave të thata ose normale ose si krem nate për lëkurat normale dhe mikse. Ideal si bazë për make up.
Për lëkura normale ose të thata, ka veprim antirrudhë, antioksidant dhe ushqyes.

Teksturë e pasur, por me përthithje të shpejtë. Ndihmon për të parandaluar shenjat e plakjes dhe vepron mbi rrudhat e para duke e tonifikuar lëkurën. Falë acidit hialuronik dhe gjalpit të jojobas hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi.Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm.

Avantazhet

 • Nuk përmban paraben
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • Pa ngjyrues
 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit të fytyrës vendoseni kremin dhe masazhojeni ngadalë, në formë rrethore, butësisht me mollëzat e gishtave.

Firma

Rilastil

Linja

Micro

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Micro Krem ushqyes për rrudhat e para”

LART