- 30%

Rilastil – Hydrotenseur Krem Ushqyes Antirrudhë

3,423 Lekë

(Hydrotenseur – Nourishing Cream)

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Hydrotenseur Krem ushqyes antirrudhë

Krem me teksturë të pasur dhe të dendur, specifik për parandalimin dhe trajtimin e shenjave të para të plakjes.

Hidraton, zbut dhe riparon lëkurën, duke luftuar rrudhat dhe duke i rikthyer elasticitetin e lëkurës. Ceramides, Lupeol dhe Miolift plotësojnë formulën për një efekt intensiv riparues, forcues dhe anti-rrudhë.

 •  Acid Hilauronik në tri pesha mokulare për te zbutur dhe mbushur rrudhat.
 •  Teksturë e lehtë.
 • Shenjat e sakta të plakjes.

Udhëzime mbi përdroimin

Aplikojeni pas serumit, në mëngjes dhe në mbrëmje, si trajtim ditor në fytyrë dhe qafë.

Përhapeni atë në lëkurë me lëvizje rrethore, duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Rilastil

Forma

Tubet

Mosha

25+

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur Krem Ushqyes Antirrudhë”

Aqua (Water) • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil • Cetearyl Alcohol • Glycerin • Diethylhexyl Carbonate • Butylene Glycol • Butyrosper-mum Parkii (Shea) Butter • Oryza Sativa (Rice) Bran Oil • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Arginine • Ceteareth-25 • Sodium PCA • Caprylic/Capric Triglyceride • Carbomer • Dimethicone • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Laureth-3 • Oryzanol • Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Schisandra Chinensis Fruit Extract • Ceramide NP • Dipropylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Ethyl Linolenate • Lupinus Albus Seed Extract • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Octyldodecanol • Hydrogenated Lecithin • Hydrogena-ted Coco-Glycerides • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract • Tocopherol • Ceramide AP • Ceramide AS • Ceramide NS • Cholesterol • Sodium Hydroxide • Cera-mide EOP • Chlorphenesin • O-Cymen-5-Ol • Potassium Sorbate • Parfum (Fragrance).

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART