- 30%

Rilastil – Micro Krem për sytë për rrudhat e para

2,275 Lekë

(Micro – Eye Contour Cream)

Përshkrimi i Produktit

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.
Ka veprim antirrudhë, redukton formimin e qeseve dhe rrathëve të zinj rreth syve. Specifik për zonën periokulare.

Mënyra e përdorimit
Të aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në zonën perreth syve, pas pastrimit të kujdesshem të saj. Masazhoni lehtësisht zonën rreth konturit të syve derisa kremi të përthithet plotësisht. MOS e aplikoni mbi qëpallën e lëvizshme.

Avantazhet
– Nuk përmban paraben
– Pa parfum
– Pa kolorant
– Jo komedogjenik
– Hipoalergjik
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– I testuar oftalmogjikisht
– I testuar klinikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– Paketim i sigurtë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Micro

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Micro Krem për sytë për rrudhat e para”

LART