- 20%

Rilastil – Aqua Krem për duar

840 Lekë

(Aqua – Hand Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion-krem me bazë vitaminike dhe përbërës zbutës.
Indikohet për duar të dehidratuara, të plasaritura ose të irrituara. Qetëson lëkurën, hidraton dhe ushqen.

Mënyra e përdorimit
Të përdoret si një krem normal i zakonshëm duarsh sa herë të keni nevojë, pasi ti keni pastruar më parë.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– Paketim i sigurtë
– Pa ngjyrues

Firma

Rilastil

Linja

Aqua

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Krem për duar”

LART