- 30%

Rilastil – Krem pas rroje

2,450 Lekë

Ofertë e limituar! Me blerjen e një produkti Rilastil Krem pas rroje përfito falas Rilastil Man Shaving Gel (1550 lekë)

 

(After Shave Cream)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Është një trajtim hidratues, ushqyes, i përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, normale dhe të thata. Ajo mbron dhe zbut lëkurën e dobësuar nga rruajtja, duke ruajtur nivelin e duhur të hidratimit për gjatë gjithë ditës. Tekstura kremoze, që përthithet shpejt, e lë lëkurën të butë që nga aplikimi i parë.
Zbut irritimet dhe skuqjet në sajë të Beta Glucan-it, ndërsa acidi hialuronik dhe ekstrakti i rrënjës së Imperata Cylindrica ofrojnë hidratim dhe butësi gjatë ditës.

 • Pa paraben
 • Pa agjentë ngjyrues
 • Jo komedogjenik
 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas rruajtjes në lëkurë të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Shmangni zonën e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Aqua • Butylene glycol • Cetyl alcohol • Diethylhexyl carbonate • Glycerin • Dimethicone • Caprylic capric triglyceride • Glyceryl stearate • Theobroma cacao butter • Ceteareth-20 • Imperata cylindrica extract • PEG-8 • Tocopherol • Ascorbyl palmitate • Ascorbic acid • Citric acid • Trisodium EDTA • Sodium hyaluronate • Magnesium PCA • Nelumbium speciosum extract • Nymphaea caerulea flower water • Sodium carboxymethyl betaglucan • Viola tricolor extract • Sodium polyacrylate • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Tocopherol • Caprylyl glycol • Carbomer • Acrylate/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer • Sodium citrate • Biotin • Parfum • BHT • Dipropylene glycol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Krem pas rroje”

LART