- 20%

Rilastil – Aqua Legere Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

2,880 Lekë

(Aqua – Cream Legere)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Legere Cream

Specifik për fytyrën, rikthen barrierën e lëkurës duke parandaluar humbjen e ujit (Ceramidet).

Rilastil Aqua është linja e plotë e produkteve për hidratimin e lëkurës, për të mbajtur lëkurën tuaj të freskët, tonike dhe për të parandaluar rrudhat. Për një veprim efektiv hidratues, linja Rilastil Aqua parashikon përdorimin e përditshëm të kremit LEGERE të kombinuar me pastruesin dhe me maskën dy herë në javë.

 • Specifik për fytyrën dhe i përshtatshëm për lëkurë normale dhe mikse.
 • Më e përshtatshme si bazë make-up.

Trajtimi i rekomanduar është në gjendje të rivendosë nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës (Acidi Hyaluronic me peshë të lartë molekulare për hidratim sipërfaqësor dhe peshë të ulët molekulare për hidratim të thellë) dhe ta bëjë lëkurën e fytyrës të ndritshme dhe të butë (Vaj Aguliçe e Mbrëmjes me Omega 6).

Udhëzime mbi përdroimin

Aplikoni Aqua Legere Cream ne fytyrë dhe në qafë  , masazhojeni butësisht në mënyrë rrethore.

Nëse produkti ka kontakt me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë. Mbajeni larg nxehtësisë dhe të mbyllur siç duhet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Normale, Mikse

Linja

Aqua

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water) • Olus Oil (Vegetable Oil) • Steareth-2 • Dimethicone • Steareth-21 • Glycerin • Squalane • Myristyl Myristate • Cera alba (Beeswax) • Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax] • Butylene Glycol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Laureth-23 • Carbomer • Arginine • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Tocopheryl Acetate • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Xylitol • Phytosphingosine • Cholesterol • Dimethiconol • Xanthan Gum • Pentaerythrityl Tetra- di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Citric Acid • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Benzoic Acid • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Aqua Legere Cream
 • Sigi Z. (blerës i verifikuar)

  Balancon shume mire yndyren ne fytyre,eshte i lehte dhe perthithet direkt nga fytyra, i recommend it :)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART