- 10%

Rilastil – Stretch Marks Krem kundër strijave

4,950 Lekë5,500 Lekë

(Stretch Marks – Cream)

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Trajtim specifik kundër strijave të lëkurës me një teksture kremoze dhe të pasur që e bën të përshtashëm për një masazh të zgjatur. Pakëson strijat që ndodhen në zonën e barkut, belit, vitheve, kofshëve dhe krahëve. Parandalon krijimin e strijave të reja. Ushqen lëkurën në thellësi.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në darkë dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë. Për rezultate më të shpejta, sidomos në rast se strijat janë të kuqe/lejla (Striae Rubrae) rekomandohet të kombinohet përdorimi i kremit me RILASTIL ampula kunder strijave. Gjatë shtatzanisë është i këshillueshëm aplikimi i kremit 2 herë në ditë duke filluar nga muaji i tretë.

 • I testuar mikrobiologjikishte dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur
 • Përqendrim i lartë i përberësve aktive
 • Pa parfum
 • Pa alkool
 • Jo komedogjenik
 • I përshtatshëm për përdorim gjatë shtazanisë
 • Pa paraben
 • Hipoalergjik

Info. Shtesë

Linja

Stretch Marks

Firma

Rilastil

Forma

Shishe me pompë, Tubet

Sasia

200ml, 200ml (+200ml dhuratë), 75ml

Mosha

20+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Stretch Marks Krem kundër strijave”

LART

×